Firma Meble Alicja gwarantuje 100% satysfakcji z zakupów. Wytwarzamy meble od kilku lat i posiadamy duże grono zadowolonych klientów. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i przywiązujemy ogromną wagę do jakości naszych produktów, co za tym idzie zadowolenia naszych klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo meble wykonane z litego drewna sosnowego, dębowego, brzozowego, bukowego, meble wykonane w okleinie naturalnej oraz płycie laminowanej.Wykonujemy meble pokojowe,jadalnie, sypialnie, meble kuchenne, młodzieżowe i dziecięce pod wymiar, dzięki czemu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających nabywców.

W naszej ofercie znajdują się również komplety wypoczynkowe bardzo dobrych producentów wykonane z dobrej jakości tkanin. Unas każdy znajdzie coś dla siebie... bez względu czy ceni sobie szyk i elegancję, czy prostą i nowoczesną linię.

Pragniemy zapewnić, że meble z litego drewna, które wytwarzamy , zostają wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałow,dzięki którym zyskują trwałość,elegancję oraz wyrazisty charakter. Dostępne w różnych tonacjach i odcieniach meble z pewnością zachwycą swoją niepowtarzalnością . Nasze meble wykonywane są w całości a nie w elementach, przez co macie Państwo pewność,że są solidnie zmontowane. Zapewniamy transport do 50km. Gratis.

Serdecznie zapraszamy do Naszego sklepu.

Zapraszamy do współpracy.